Anasayfa / AKTÜEL / Sanal Matbaa Fuarı İçin Çalışmalar Başladı

Sanal Matbaa Fuarı İçin Çalışmalar Başladı

İngiltere Merkezli Resolve Business Management (RBM), basım endüstrisi için dünyanın ilk Sanal Fuar ve Konferansı olan Printing-expo.online’I Haziran 2020’de açacağını duyurdu.

Printing-expo.online Sanal Fuarı, canlı bir serginin yaptığı gibi çalışacak, ancak fuarı yılın 365 günü, 7/24 dünyanın herhangi bir yerinden ve uçuş ve otel masrafları olmadan ziyaret edebilecek.

10 bin m²’lik mekân ve tüm standlar gerçek fiziksel boyutlara dönüştürülecek. Böylece, fuar Haziran 2020’de açıldığında, ziyaretçiler, 3D ürünler, HD videolar ve literatür indirmeleri ile beslenerek salonda ve gezebilecek ve gerçek zamanlı satış sorguları oluşturabilecek.

Fuar Müdürü Wayne Beckett

Katılımcılar, standlarındaki ürünleri ziyaretçilerin keşfedip indirebilecekleri bir dizi etkileşimli içerikle güncelleyebilecekler. Sezgisel bir arama arayüzü ve etkileşimli kat planı, fuarın gezmeyi kolaylaştıracak ve her zaman önce en iyi içeriğin bulunmasını sağlayacak.

Fuar Yöneticileri RBM’den Wayne Beckett ve Chris Watson, baskı endüstrisi için bulut tabanlı ürünleri yönetmede çok fazla teknik deneyime sahipler, ancak daha da önemlisi, büyük ölçekli bir baskı endüstrisi fuarı hakkında çok fazla bilgiye sahipler. Beckett’i parlak günlerindeki IPEX fuarından hatırlayacaksınız.

Beckett, “Ziyaretçilerin fiziksel ticaret fuarlarının kısıtlı süreleri ile sınırlı olması değil, aynı zamanda sürdürülebilirlik avantajları ve ziyaretçiler için daha iyi erişilebilirlik nedeniyle sanal bir baskı fuarı başlatmak için doğru zaman. Bu yıl içinde birçok şirketin yeni ürün lansmanları için hazırlandığını biliyoruz ve mevcut ticari fuarlar yapılamadığında, bu durum olumsuz büyük bir etki meydana getirecek. Global PrintExpo tedarikçilere yıl boyunca düzenli bir soru akışı sunacak ve stand URL’leri fuar dışındaki reklam ve pazarlama fırsatları için kullanılabilir”, diyor.

Sanal fuarın bir diğer avantajı da katılımcıların standlarını güncellemeye devam edebilmeleri veya gerekirse her hafta farklı bir ürün sunabilmeleri. Yönetici arka ofis katılımcıları videolar ve broşürler gibi içeriği gerektiği gibi düzenli olarak değiştirebilirler. Bu her güncel pazarlama kampanyasının anında potansiyel müşterilere ulaşması demek.

Buna ek olarak, Global PrintExpo, katılımcıların küresel bir pazara seminerler ve gösteriler düzenleyebilecekleri aylık bir konferans programı da yürütecek. Ayrıca, ülkelere yönelik özel içerik üretmek için dünyanın çeşitli yerlerindeki baskı dernekleriyle de çalışılacak. Konferans programı, ziyaretçilerin gösteriye geri dönmesini sağlamak için basın ve sosyal medya aracılığıyla tanıtılacak.

Gösteri Haziran ayında yayınlandığında, Printing-expo.online dünyanın dört bir yanındaki son kullanıcılara sanal fuarını tanıtmak için büyük yatırım yapacak. Matbaacılığın bu uluslararası sanal fuarı Ocak ayında açıldığından bu yana 40 bin ziyaretçi alan www.IndustryExpo.online ile eş zamanlı olacak ve V-Ex Virtual Exhibition platform’da 2. Salonda yer alacak.

Daha fazla bilgi ve stand imkânları için https://www.printing-expo.online/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Fuar Müdürü Wayne Beckett’e eposta ile  wayne.beckett@globalprintexpo.online ya da cep telefonundan ulaşabilirsiniz: +4407496 616063

 

 

#sanalmatbaafuarı #rbm #basım #endüstri #fuar #baskı

İnceleyin

Lidya Grup’tan Dev Değişim Kampanyası

Dijital baskı sektörünün yenilikçi tedarikçisi Lidya Grup, pazarı desteklemeye devam ediyor. Sektöründe finansman desteği uygulayan ...