Anasayfa / OLDEST POSTS / Signet BrandStudy göre En Çok Tavsiye Edilen Dijital Yazıcı Markası
Roland

Signet BrandStudy göre En Çok Tavsiye Edilen Dijital Yazıcı Markası

Signet BrandStudy ™’ye göre Roland, En Çok Tavsiye Edilen Dijital Yazıcı Markası Seçildi

 Signs of the Times aboneleri ile düzenlenen Signet BrandStudy kısa süre önce yayımlandı. Yapılan araştırma sonuçlarına göre Roland DGA, tüm büyük geniş formatlı yazıcı üreticileri arasında en yüksek puanı aldı ve bu durum katılımcıların Roland ürünlerini başkalarına tavsiye etme olasılıklarının yüksek olduğunu gösterdi.

Signet Research Inc., markaların bilinirliğini, aşinalığını ve algısını ölçmek için yenilikçi araçlar ve çözümler kullanan, medya araştırmaları alanında uzmanlaşmış saygın bir pazarlama firmasıdır. Signet BrandStudy, 9,300’den fazla Signs of the Times’ın abonesine gönderildi ve dijital baskı ekipmanları için “satın alma etkisine” sahip kişiler temel alınarak dijital baskı kategorisinde sonuçlar alındı.

Roland ayrıca HP, Mimaki, Epson, Canon ve Mutoh gibi diğer üreticiler arasında Marka Algısı, Satın Alma Tutarı, Hizmet, Değer ve Kalite kategorilerinde bir numara oldu.

Roland DGA Genel Müdürü Andrew Oransky ise konu ile ilgili olarak, “Güvenilir ve bağımsız bir araştırma firması tarafından toplanan ve analiz edilen bu sonuçlar, Roland’ın ürün kalitesi ve güvenilirliği ile üstün müşteri hizmetleri açısından ne kadar bilinir olduğunu gösteriyor. Bu; mühendisliğimiz, imalatımız ve satış sonrası desteğimizin bir kanıtı. Bu yüksek puanları almaktan oldukça büyük memnuniyet duyarken önceliğimiz, müşterilerimize beklentilerinden çok daha fazlasını vermek.” dedi.

Ödüllü ürün yelpazesi ve tanınmış Roland Care müşteri hizmetleri programları ile Roland DG, dijital baskı ekipmanlarının öncü tedarikçisi ve mucidi olarak dünyaca ünlüdür. Şirket, dünyanın en çok satan bas/kes çözümü haline gelen entegre bas ve kes teknolojisine öncülük etmektedir. Gelişmiş dijital yazıcıların ve bas/kes cihazlarının geniş seçimine ek olarak Roland, vinil kesiciler, tezgah üstü CNC kazıma, dental kazıma ve diğer son model dijital görüntüleme teknolojilerinin de en üst düzey üreticisidir.

#SignetBrandStudy #Roland #DijitalYazıcı #AndrewOransky

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...