Anasayfa / OLDEST POSTS / Sistem Reklamcılık Esko Kongsberg X’i Tercih Etti
Esko

Sistem Reklamcılık Esko Kongsberg X’i Tercih Etti

 

Multi-disipliner teknik ekibiyle sektördeki farkını ortaya koyan Sistem Reklamcılık, üretim alanındaki farkını da Esko ile gösterdi. Sistem Reklamcılık Proses ve Ürün Geliştirme Müdürü Salih İlhan, Esko Kongsberg’i kullandıkça rahatlığına ve konforuna şahit olduklarını belirtti.

Sistem Reklamcılık hakkında Proses ve Ürün Geliştirme Müdürü Salih İlhan bilgi paylaşımında bulundu: “Sistem Grubun öncü firması Sistem Reklamcılık A.Ş. kurulduğu ilk yıllardan beri iç-dış her türlü kurumsal kimlik uygulamasında müşterilerine tasarım, ar-ge, üretim, montaj ve servis süreçlerini bir arada sunan anahtar teslimi çözümler geliştirmektedir. Beylikdüzü’nde yer alan üretim tesislerinde metal, plastik, ahşap vb. pek çok malzemenin en üstün teknoloji ve tekniklerle işlendiği hafif metal/ağır metal/plastik şekillendirme atölyeleri, ahşap ebatlama ve işleme atölyeleri, yaş-toz boya tesisleri, elektrik-led üretim ve montaj tesisleri yer almaktadır. Üretim dışında proje yönetimi, danışmanlık ve kontrolörlük hizmetleri de sunan Sistem Reklamcılık A.Ş. müşterileri için çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.’’

“Koordineli takım çalışmasının ana hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır.”

İlhan, hizmet süreci hakkında da bilgi verdi. ‘’Sistem Reklamcılık A.Ş. mimarlar, mühendisler, endüstriyel tasarımcılar, grafik tasarımcılar ve teknik ressamlardan oluşan multi-disipliner teknik ekibiyle sektörde dikkat çekmeyi başarmıştır. Müşteriyi dinleyen ve onu en doğru şekilde yansıtmaya çalışan tasarım ekibi, hayal gücünü zorlayan tasarımları, mühendis ekibi kanalıyla üretim projesi haline getirilir. Devreye giren Proses ve Ürün Geliştirme ekibi, prototip yaparak tasarımın fonksiyonelliği, statiği, ergonomisi ve estetiğini kontrol eder. Koordineli takım çalışmasının ana hedefi de müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Projelendirmesi ve prototipi tamamlanmış işler, satış ekibinde yer alan Proje Koordinatörü tarafından üretime aktarılır. İşin malzeme ihtiyaç planlaması, üretim, sevkiyat ve montaj planlamasının akabinde üretimine geçilir. Üretimde, giriş kontrolü yapılarak istenen kalitede olduğu onaylanmış hammaddeler kullanılır. Her bir bölümde yer alan İmalat Takip Mühendisleri tarafından koordine edilerek tamamlanan işler sevkiyat ve montaj bölümüne teslim edilir. Kendi bünyesinde yer alan, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış ve montaja uygun araç tahsis edilen montaj ekipleri kanalıyla hem yurtiçi hem yurtdışında montaj hizmeti vermektedir.”

Esko tarafından yüksek kalite dijital sonlandırma platformları arasında en kapsamlı ürün yelpazesini sunan seri olarak nitelenen Kongsberg X serisi, tabela ve afiş parçaları veya katlanır karton örneklerin imalatı için daha küçük formatlı Kongsberg XE; ağır hizmet tipi sonlandırma becerisine sahip en çok yönlü platform olan Kongsberg XN ve sürekli üretim ihtiyacı olan şirketler için Kongsberg XP modellerini içeriyor.  Yarı ve tam otomatikleştirilmiş XP konfigürasyonları da mevcuttur.

“Rahatlıkla tavsiye edebiliriz.”

Eskoİlhan, makine parkurlarındaki Esko Kongsberg X’in yararlarından bahsetti: “Esko Kongsberg X kesim makinası bünyemize katılması tam zamanında ve doğru alınmış bir karar olarak görüyoruz. Makinayı kullandıkça rahatlığına ve konforuna şahit oluyoruz. Örneğin, ufak veya büyük baskı kesimlerde kişiye bağımlılık ortadan kalkarak bölümde çalışan sayısını düşürülebiliyoruz.  Hatayı asgariye indirmiş oluyoruz. Esko Kongsberg X’i sadece folyo forex ve dijital kesim için kullanıyoruz. Kullandıkça farklı özelliklerini de keşfediyoruz. Makinanın hızından ve yapmış olduğu işten çok memnunuz ve 1-2 aydır sıkıntı yaşamadan kullanıyoruz. Kongsberg X sağlam bir alüminyum döküm karkasa, iyi bir konfor ve hıza sahip. İki kişinin iki günde kesebildiği bazı baskı yapılmış ürünleri 1,5 saat gibi kısa zamanda kestiğini görebiliyoruz. Rahatlıkla tavsiye edebiliriz.”

İlhan, son olarak “Sistem Reklamcılık ailesi olarak 2017 hedeflerimiz; global dünyanın ve ülkemizin bulunduğu zor ekonomik şartları göz önünde bulundurursak en az geçen seneki kadar iş yapabilmek ve birkaç yeni projeye dahil olup kapasiteyi doldurup bu zorlu şartlarda yara almadan gelecek senelerin planını yapabilmek.’’ dedi.

#SistemReklamcılık #Esko #KongsbergX #Salihİlhan

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...