Anasayfa / OFİS VE KİŞİSEL ÇÖZÜMLER / Tarım Sektörü, Lidya Grup ile İşbirliği Yapıyor

Tarım Sektörü, Lidya Grup ile İşbirliği Yapıyor

Sektörünün öncülerinden olan tarım sektörü firmaları, ofis baskı çözümleri tarafındaki iş ortaklığında, Lidya Grup ile işbirliği yapıyor. Uzun yıllar ofis baskı çözümleri tarafında Lidya Grup ile çalışan firmalar, yeni nesil cihazlara geçerek iş akış sürecinde yeni fırsatlar gerçekleştirmeyi hedefliyorlar. Lidya Grup ile çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren şirketler, teknolojiyi yakından takip ederlerken, maliyetlerini de yönetiyorlar. Özellikle, Connect Key teknoloji cihazlarının sağladığı, zaman ve baskı tasarrufu işletmeler açısından kritik rol oynamaktadır.

İş ve baskı süreçleri, dijital ortamda yapılıyor

Yeni nesil Connect Key teknolojili cihazlar sayesinde, kurumsal müşterilerin iş ve baskı süreçlerini dijital ortamda yürüttüklerini kaydeden Lidya Grup Kurumsal Müşteri Yöneticisi Neslihan Öz, şunları söyledi:

“Çalışma ortamlarının daha mobilize hale gelmesi ile çalışanlar, kullandıkları baskı teknolojilerinin de bu mobilizasyona ve dijitalleşmeye uyumlu olmasını artık daha fazla beklemektedirler. Connect Key teknolojili cihazlar, internet üzerinden de bağlantı kurabilen cihazlar olması açısından, kullanıcılar için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle, Connect Key teknolojisi gereksiz baskıyı önlüyor ve dolayısıyla maliyet tasarrufu sağlıyor. Cihazlar, kişiselleştirilmiş kullanım teknolojisi  ve kişilere ait özel ekranlar ile kullanıcılar için kolay kullanım sunuyor. Connect Key cihazlar, bilgi paylaşımını hızlandırmak ve verimsiz iş akışlarının da hızlandırılması için tasarlanmış cihazlardır. Ocr ile taranan dokümanlar, kullanıcılara kolayca arşivleme, düzenleme ve arama yapma imkanı tanımaktadır. Mobil cihazlardan bağlanabilme ve bunlardan yazdırabilme özelliği, kullanıcılar için artı bir avantaj sunmaktadır. Güvenlik açısından da, kimlik kartı doğrulama özelliği ile kritik bilgilere erişim engellenmektedir. Bu cihazlarda, hem dokümanlar, hem de veri için oluşan tehditlere karşı, hemen koruma sağlayan, bunları eleyen ve yönetmelik uyumluluğunu karşılayıp bunları aşan çok seviyeli koruma mevcuttur. Ayrıca, Easy Translater özelliğinin 48 dilden birden doküman çevirebilmesi, çok uluslu firma çalışanları için büyük avantaj sağlamaktadır.”

İleri teknoloji cihazları ve yazılımlar, baskı süreçlerini etkin ve verimli hale getiriyor

Sektörünün öncüsü olan firmaların yenilikçi ve değişime açık olduğunu anlatan Neslihan Öz, konuşmasına şöyle devam etti:

“Sektöründe lider olan işletmeler, daha ileri teknolojiyi kullanmayı istiyorlar. Son dönemlerde, özellikle kurumsal firmaların baskı maliyetine bakış açısı da değişerek, dünyaya uyum sağlamaya başlamıştır. Uzun vadeli maliyetleri kontrol etme ve yönetme ihtiyacı, bu ihtiyaca uyum sağlayacak teknolojilere yatırım yapma zorunluluğunu da doğurmuştur. Xerox cihazlarının kullandığı son teknolojiler, özellikle uzun vadeli maliyetleri kontrol etmek ve yönetmek açısından kurumsal müşteriler için en uygun zemini oluşturmaktadır. Lidya Grup olarak müşterilerimizde öncelikli amacımız, ileri teknolojiye sahip cihazlar ve yazılımlar ile, baskı süreçlerinin daha etkin ve verimli bir hale getirilmesini sağlamaktır. Aynı zamanda projelerimiz, IT birimlerinin maliyet optimizasyonu ve zaman yönetimini mümkün kılmaktadır.”

#NeslihanOz #tarim #Ofis #ConnectKey #Xerox #Yazıcı #Maliyetoptimizasyonu

İnceleyin

Özge Öktem Anlatıyor:

“İşletmelerin, baskı süreçlerindeki dijital dönüşüm yolculuğuna rehberlik ediyoruz” İşletmelerin, #mobilite çözümleri gündemlerine aldıklarını kaydeden #LidyaGrup ...