Anasayfa / OLDEST POSTS / Yatırımcıların İlgi Odağı: Epson

Yatırımcıların İlgi Odağı: Epson

Yatırımcıların İlgi Odağı: Epson

7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenen FESPA Eurasia’ya ana distribütörlerinden Tecpro ile katılan Epson, sergilediği geniş format yazıcı modelleriyle yatırımcıların ilgi odağı oldu.

Tek modelle iş kurma fırsatı

Epson Türkiye Pro-Grafik Kanal Müdürü Ersel Şamiloğlu

Özellikle yeni iş kurmak isteyen girişimcilerin, sundukları çözümlere yönelik yüksek beğenisinden çok memnun olduklarını belirten Epson Türkiye Pro-Grafik Kanal Müdürü Ersel Şamiloğlu: “Yılı verimli bir etkinlikle kapattık. Tekstil ve reklamcılık alanlarındaki baskı çözümlerine yönelik düzenlenen en büyük organizasyonlardan FESPA Eurasia’da girişimcilerin modellerimize ilgisi oldukça yüksekti. Biz Epson olarak çok büyük bir avantaj sunuyoruz ki bu da tek bir modelle dahi iş kurabilme fırsatı. Epson Sure Color SC-F6200, F7200 ve F9200 modellerimizle; ahşaptan seramiğe, mermerden cama dilediğiniz tüm malzemelere baskı alabiliyorsunuz. Yani tek bir modelle özel tasarım hediyelik eşya veya iç dekorasyon konusunda iş kurmanız mümkün” dedi.

Epson, Tecpro standında FESPA Eurasia’da SC-F6200, SC-F7100, SC-F9200, SC-F2000, SC-P9000, SC-P5000 ve SC-P800 modellerini sergilendi.

 

#Epson #Tecpro #FESPAEurasia2017 #PrintOnDemand #Fuar #Dijital #GenisFormatYazici

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...